Aktywne odmładzanie z NIMUE

Marka Nimue  powstała w 1994 roku w RPA. Po wielu latach badań i doświadczeń zespół naukowców opracował pierwsze produkty, które znalazły zastosowanie w medycynie do terapii skóry przed i po zabiegach operacyjnych. Dziś znana jest przede wszystkim z innowacyjnych formuł oraz wyjątkowego połączenia starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych, pozyskiwanych z nowoczesnych laboratoriów całego świata (USA, Francja, Hiszpania, Szwajcaria).

Aktywne działanie dermokosmoceutyków podobne jest do skuteczności preparatów farmaceutycznych. Produkty Nimue potrafią wpływać na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry. Aktywne składniki przenoszone są w głębsze warstwy skóry za pomocą 11 nośników! Skóra w ten sposób jest zmuszana do intensywnej regeneracji i powrotu do prawidłowego funkcjonowania.

Bezpieczeństwo i skuteczność składników potwierdzone w licznych badaniach naukowych sprawia, że lekarze i kosmetolodzy chętnie rekomendują Nimue do terapii domowej oraz w zabiegach profesjonalnych.

Aktywny zabieg odmładzający

  1. Po dokładnym oczyszczeniu oraz zastosowaniu pilingu enzymatycznego Nimue z papainą, bromelainą i olejkiem pomarańczowym) aplikowany jest 15% Bio-Active Complex, czyli bezpieczny kompleks kwasów alfa – hydroksylowych. Podczas pierwszego zabiegu kwasy neutralizowane są po 3 minutach (podczas kolejnych seansów pozostają na skórze nieco dłużej). Bio-Active Complex wspomaga penetrację składników aktywnych, daje widoczny natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry.  Optymalizuje i wspiera rezultaty działania dalszych produktów zabiegu.
  2. Kolejny krok to aplikacja ampułki TDS dobranej do rodzaju skóry. Np. do problematycznej (trądzikowej) ogranicza zmiany zapalne, do skóry hiperpigmentacyjnej rozjaśnia przebarwienia, do cery z cechami uszkodzenia (dojrzałej) redukuje oznaki starzenia się, do cery interaktywnej (wrażliwej) poprawia funkcjonalność bariery ochronnej, koi.
  3. Na tym etapie nakładana jest na 20 minut maska na bazie ziemi okrzemkowej, kwasu alginowego pozyskiwanego z wodorostów morskich i zielonej herbaty. Maska ma naturalny orzeźwiający zapach cytrynowy, działa przeciwzapalnie, redukuje rumień i łagodzi podrażnienia.
  4. Zastosowana na skórę twarzy szyi i dekoltu  unikalna mgiełka z estrami witaminy C, ekstraktem z cytryny, pomarańczy i ogórecznika  wspaniale odświeża i energetyzuje skórę.
  5. Na zakończenie zabiegu Instytut Nimue Skin Technology opracował silny przeciwutleniający kompleks SPF 40 który w formie lekkiej, nietłustej emulsji o szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem nawilży i zniweluje oznaki starzenia się skóry.
  6. Kosmetolog rekomenduje kosmetyki Nimue do terapii domowej

 

Efekty:

skóra wyraźnie jaśniejsza, gładsza, pięknie rozświetlona

silne odmłodzenie

natychmiastowe ujędrnienie i naprężenie skóry

wygładzenie zmarszczek

poprawa owalu twarzy

ochrona przed szkodliwymi efektami działania wolnych rodników

zwiększenie właściwości ochronnych skóry

Czas zabiegu – 1 godzina

 

SASKAMED Klinika Zdrowia i Urody

strona: www.saskamed.pl

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 15 =