BRITOP – Niech stanie się światło!

Oświetlenie pozwala na wydobycie stylu wnętrza lub potrafi przełamać go, odmieniając charakter przestrzeni. Podkreśla wybrane elementy dekoracyjne, daje uczucie przytulności i spokoju lub wręcz przeciwnie – dodaje energii i napędza do działania.

 

Lampy wpływają na samopoczucie użytkowników wnętrza, dobierzmy je więc tak, by stanowiły kropkę nad „i” wystroju naszego domu. Współczesne technologie pozwalają osiągnąć niespotykaną wcześniej precyzję w doborze zarówno formy i stylu oświetlenia, jak i pożądanego natężenia i ciepła barwowego światła. Na rynku oświetlenia wybija się firma BRITOP Lighting z Bierawy. Profesjonalne zaplecze projektowe oraz zespół specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą swojej pracy, pozwalają kreować oświetlenie wytyczające nowe trendy i wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Produkty tej marki łączą w sobie najwyższą jakość i modny design, a przez to zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zwolennicy pofabrycznego, loftowego klimatu znajdą w ofercie BRITOP lampy rodem z fabryki, które wprowadzą ascetyczną atmosferę.

 

 

Zwłaszcza ciężkie, metalowe modele sprawdzą się idealnie na tle nieotynkowanej ściany czy surowej cegły. Firma ma też ofertę dla miłośników tradycji. Klasyczne oświetlenie ujmuje kuszącymi, pełnymi wdzięku formami. Proponuje mieniące się kryształy, ciężkie, misterne zdobienia i szlachetny kolor patyny. Alternatywą dla bogatych zdobień i klasycznych ornamentów modeli są nowoczesne, minimalistyczne lampy. Lubiący podążać za trendami z pewnością zachwycą się geometrycznymi propozycjami marki. Lampy chwalą się swoją konstrukcją, dumnie eksponując niecodzienne kształty i formy. Minimalistyczne, proste wnętrza zadowolą się lustrzanymi, lśniącymi srebrem lub miedzią modelami. Ubogie w dodatkach aranżacje przestrzeni pozwolą oświetleniu zagrać pierwsze skrzypce. |

Więcej inspiracji na: www.britoplighting.pl
0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 26 =