Dotyk złota i kwiatu gardenii

Nowa kolekcja kosmetyków firmy Amway do pielęgnacji cery dojrzałej zawiera w swoim składzie 24-karatowe złoto i komórki macierzyste rośliny Gardenia Grandiflora, które nie ulegają procesowi starzenia. Pielęgnacyjne i odmładzające właściwości złota i gardenii w naturalny sposób przywracają prawidłowe działanie zegara biologicznego, stymulują i zapobiegają skutkom starzenia się skóry. Efekty stosowania produktów z linii ARTISTRY SUPREME LX™ pojawiają się nawet po kilku dniach. |

 

Krem regenerujący ARTISTRY SUPREME LX™ przeznaczony jest do codziennego stosowania w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. W ciągu kilku dni aplikowania skóra jest jędrniejsza, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Krem przywraca młodzieńczy wygląd skóry, nadaje jej energii i promienności. Należy go stosować rano i wieczorem.
Pojemność: 50 ml – Cena 1 436 zł

Krem pod oczy ARTISTRY SUPREME LX™ o nawilżającym działaniu pomaga w zmniejszeniu widoczności ciemnych plam i drobnych linii wokół oczu. Po dłuższym stosowaniu zmniejszają się opuchlizna i cienie pod oczami oraz zmniejszają się głębokie zmarszczki skóry.
Pojemność: 15 ml – Cena 706 zł

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 15 =