Fluid na bazie wody z norweskich fiordów

Marka ARTISTRY™ wprowadza nowy produkt do perfekcyjnego, naturalnego makijażu. Dzięki niemu można uzyskać efekt świeżej, nieskazitelnej zdrowej cery.

 

Podkład w płynie to podstawa każdego makijażu – zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Fluid to kosmetyk, który tuszuje mankamenty urody.
Artistry Hydra V to lekki podkład w płynie, który jest przeznaczony do każdego rodzaju cery. Specjalna formuła maskuje niedoskonałości i nierówności skóry, zapewniając jej naturalny wygląd. Zawarte w podkładzie pigmenty są półprzezroczyste i gładkie, dzięki czemu optycznie niwelują niedoskonałości. Produkt powstał na bazie krystalicznie czystej wody z norweskich fiordów i hawajskiej odmiany jagody acai, która nadaje cerze świeży i zdrowy blask.
Innowacyjna formuła podkładu Artistry Hydra V jest dostępna w sześciu odcieniach. Podkład daje gwarancję doskonałego makijażu przez wiele godzin oraz chroni przed promieniowaniem UV.
Kosmetyk można stosować do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, a jego formuła jest beztłuszczowa. Jest testowany dermatologicznie. |

5.00 średnia ocena / 1 głos

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 23 =