Jasne strony pielęgnacji

Gładka skóra, pełna blasku, bez przebarwień i zmarszczek? Gwarancją młodszego wyglądu, niezależnie od wieku, są innowacyjne systemy pielęgnacyjne amerykańskiej marki Obagi.

 

Nowoczesne, aktywne i świadome siebie kobiety od kosmetyków przeciwstarzeniowych wymagają coraz więcej. Oczekują, że skutecznie i w krótkim czasie wygładzą zmarszczki, ujędrnią skórę, zwalczą przebarwienia i poprawią koloryt. Efekty, jakie daje stosowanie kosmetyków Obagi, wynikają z dwóch założeń: synergii składników aktywnych oraz współdziałania poszczególnych produktów tworzących systemy, które należy stosować w odpowiedniej kolejności. Formuły kosmetyków opierają się o rygorystycznie wyselekcjonowane substancje o udowodnionej klinicznie aktywności przeciwstarzeniowej: kwasy, ekstrakty roślinne i witaminy. Dodatkowo w nowych systemach pielęgnacyjnych Obagi wykorzystano innowacyjny składnik – Oligopeptyd-68, który nie tylko rozjaśnia skórę i likwiduje istniejące już przebarwienia, lecz także zapobiega ich powstawaniu. |

 

NA PIERWSZE OZNAKI STARZENIA OBAGI-C Fx

Delikatne linie i zmarszczki, nierównomierny koloryt i utrata blasku to pierwsze oznaki starzenia się skóry. Reagując w porę odpowiednią pielęgnacją, proces ten można spowolnić. Marka Obagi proponuje profesjonalny system do domowej pielęgnacji OBAGI-C Fx, którego głównym składnikiem jest witamina C. Ten silny antyoksydant zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluję syntezę kolagenu oraz ogranicza utratę wody. W dwóch produktach z systemu – serum C-Clarifying i kremie na noc C-Therapy Night Cream wykorzystano innowacyjny Oligopepty-68. Skóra odzyskuje młodzieńczy blask i świeżość.

Cena: ok. 997 zł – zestaw do skóry normalnej w kierunku tłustej i 907 zł – zestaw do skóry normalnej w kierunku suchej

 

SKONCENTORWANY NA MŁODOŚĆ OBAGI Nu-Derm

Z wiekiem zmarszczki stają się głębsze i coraz bardziej utrwalone. Skóra traci elastyczność, a twarz owal. System Nu-derm marki Obagi to gama produktów, których synergiczne i zgodne ze wskazaną kolejnością stosowanie gwarantuje odnowę komórkową, zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności i nawilżenia skóry. Obagi Nu-derm jest dostępny w dwóch konfiguracjach, w zależności od typu skóry: suchej do normalnej oraz normalnej do tłustej.

Cena: ok. 1199 zł
0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 5 =