Karnawałowe gale – stylizacje męskie od Digla

W co się ubrać  na karnawałową galę?

Nie tylko kobiety zastanawiają się co założą na karnawałową galę, czy uroczystość rodzinną.  Mężczyźni również chcą dobrze wyglądać. Prezentujemy modne rozwiązania od marki DIGEL

Wszyscy znamy gorączkowe przygotowania przed ważnym wydarzeniem. Na szczególne dla nas okazje – warto zaplanować z wyprzedzeniem stylizację i zadbać o detale i modne dodatki, które dodają sznytu męskiemu lookowi i są idealne jako prezent.

Praktyczną cechą marki Digel jest świetnie rozwinięty system MIX & MATCH, który zapewnia możliwość dokupienia poszczególnych części garnituru w dowolnych rozmiarach, także XXL, optymalne zestawienie rozmiarów dla każdego typu sylwetki oraz stała dostępność wszystkich rozmiarów dzięki ofercie wielosezonowej.

Ze stylizacji Digel chętnie korzystają znani sportowcy, często są zapraszani na oficjalne gale. Damian Janikowski – brązowy medalista olimpijski w zapasach i zawodnik KSW, podczas charytatywnej sesji fotograficznej do kalendarza dla Fundacji Lepszy Los postawił na strój galowy właśnie od Digel.
Z kolei ambasador marki Piotr Strus – czołowy polski i europejski zawodnik MMA, wybrał w firmowym salonie Digel w warszawskim CH Arkadia stylizację, w której zasiadł przy świątecznym stole. Każdy w innym stylu, obaj szykowni.

Marka Digel jest dostępna w kilkudziesięciu salonach w Polsce.

Więcej na: www.digel.pl www.facebook.com/digelpoland

 

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 22 =