Make-up to sztuka

Inspiracją twórców nowej kolekcji kosmetyków do makijażu ARTISTRY STUDIOTM NYC Edition są dynamiczne, pozytywnie zakręcone, kipiące energią największe miasta świata. Dlatego do współpracy przy tworzeniu nowej linii zaproszono młodych artystów ze światowych metropolii.

 

Powstały kosmetyki dla kobiet ciekawych nowych rozwiązań i indywidualistek, które śmiało kreują własny niepowtarzalny styl: ekspresyjny, dynamiczny, wielkomiejski. Chcieliśmy dać kobietom możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej stylizacji. Dlatego każdy z kosmetyków można wykorzystać na wiele sposobów – mówi Andrzej Sawicki, ekspert ds. makijażu marki ARTISTRYTM.
Linia ARTISTRY STUDIOTM NYC składa się z sześciu produktów: tuszu do rzęs 3 w 1, wielofunkcyjnej palety do makijażu, rozświetlającego pudru w kompakcie, kredki do oczu 2 w 1, szminki 2 w 1 oraz koloryzującego balsamu do ust. Każdy kosmetyk ma kilka odcieni i zastosowań. Paleta do makijażu składa się z trzech cieni do powiek, pudru w kamieniu, różu i rozświetlacza, dzięki czemu można stworzyć wiele różnych makijaży, w zależności od okazji, potrzeb czy nastroju. Kredka do ust pozwala na osiągnięcie efektu ombre. Dzięki ruchomej szczoteczce w tuszu do rzęs możemy zmieniać jej kształt i uzyskiwać różne efekty: zwiększonej objętości (wydłużając jej długość) oraz podkręconych i uniesionych rzęs (skracając jej długość). Na koniec możemy rozdzielić rzęsy specjalnym grzebyczkiem umieszczonym na drugim końcu szczoteczki. Dwufunkcyjna kredka do oczu pozwoli nałożyć cień na powieki i zaznaczyć kreską kształt oka, a szminka podkreśli kształt ust i wypełni je kolorem. Produkty marki ARTISTRYTM są testowane klinicznie, a zastosowane w nich rozwiązania pielęgnacyjne powstały w wyniku zaawansowanych osiągnięć naukowych.

www.amway.pl

0.00 średnia ocena / 0 głosów