Pielęgnacja z tradycją

Marka Balmain powstała w 1945 roku jako dom mody. Jego założycielem był Francuz Pierre Balmain, jeden z najbardziej utalentowanych twórców mody.

 

Pierwsze na rynku były Vent Vert, które powstały już w 1947 roku. Niesamowity zapach sprawił, że stały się najlepiej sprzedającymi się perfumami w latach 40. i na początku lat 50. Inne zapachy to m.in. Jolie Madame z 1953 czy Eau d’Amazonie z 2006. Marka jest od kilku lat, a za jej obecność odpowiada Dystrybutr Balmain Paris – ICM s.c.
Tym razem na nasz rynek wchodzą kolejne kosmetyki do pielęgnacji, które łączą ze sobą tradycję i wyjątkowość marki Balmain. Za pomocą Texturizing Salt Spray zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą uzyskać efekt fal lub fantazyjnie zwichrowanych włosów. Siłą produktu jest naturalna sól morska, która nadaje teksturę włosom.
Z kolei Sun Protector Spray uchroni włosy przed promieniowaniem UVA i UVB. Na pierwszym miejscu w składzie sprayu znajduje się olejek arganowy i proteiny jedwabiu oraz liczne związki odbijające promienie słoneczne i chroniące włosy przed promieniowaniem. Można go stosować na mokre i suche włosy lub traktować jak odżywkę bez spłukiwania. |

www.sklep.balmainhairpoland.pl
0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 5 =