Plebiscyt Polska Architektura XXL– wybierz najlepszą realizację 2018

 Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL organizowanym przez  Grupę Sztuka Architektury, którego celem jest podsumowanie mijającego roku w polskiej architekturze, które obejmuje trzy kategorie: kubaturę, wnętrza i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 28 lutego 2019 r.

Przegląd najciekawszych realizacji architektonicznych pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość – jest namacalnym dowodem na to, że polscy architekci doskonale umieją znaleźć odpowiedź na nawet bardzo nietypowe zadania projektowe. Poziom polskiej architektury z roku na rok rośnie, a wybór najlepszych realizacji staje się coraz trudniejszy.

W tegorocznym Plebiscycie o głosy walczy ponad 100 kandydatów. Ich prezentacje zebrane w specjalnych formularzach plebiscytowych znaleźć można na stronach głównych wortali:

www.sztuka-architektury.pl– pod działem Aktualności
www.sztuka-wnetrza.pl– pod działem Najnowsze
www.sztuka-krajobrazu.pl – pod działem Hot

Wyniki glosowania internatów poznamy na początku marca 2019 r, natomiast wyniki głosowania ekspertów zostaną ogłoszone na uroczystej Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL, która odbędzie się na początku kwietnia 2019 r. w Warszawie.


Organizatorem plebiscytu Polska Architektura XXL jest Grupa Sztuka Architektury – grupa wortali tematycznych poświęconych architekturze. Należą do niej wortale sztuka-architektury.pl, sztuka-wnetrza.pl, sztuka-krajonbrazu.pl, e-kwartalnik architektoniczny „Krytyka Architektury” oraz specjalistyczna księgarnia internetowa dla architektów www.ksa24.pl.

Kontakt prasowy

Polska Architektura 2018 i ogólne informacje o Plebiscycie – marta.artman@sztuka-architektury.pl, tel. 694 383 190
Polskie Wnętrze 2018 – redakcja@sztuka-wnetrza.pl
Polski Krajobraz 2018 – adam.korpalski@sztuka-krajobrazu.pl

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 3 =