Profesjonalizm w każdym calu

Salony Expert L’Oréal Professionnel to prestiżowa grupa salonów fryzjerskich, w których doświadczeni fryzjerzy – styliści „uszyją” dla Ciebie fryzurę na miarę – dobiorą cięcie, kolor i stylizacje zgodną z Twoim indywidualnym stylem, urodą oraz obowiązującymi trendami.

 

Salony Expert L’Oréal Professionnel to marka doskonale rozpoznawalna na mapie polskie-go fryzjerstwa. Zostały nagrodzone jako Super Marka 2015 – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA. Odznaczone są też specjalnym certyfikatem na dany rok, który jest dla klientów gwarancją, że usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Wyjątkowe miejsce

Fryzjerzy z Salonów Expert to doświadczeni eksperci, którzy zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę. Począwszy od profesjonalnej konsultacji, po dobrze wykonaną pielęgnację, koloryzację, cięcie i finalnie dobór produktów do stosowania w domu dla podtrzymania dobrej kondycji włosa. Odwiedzając Salon Expert L’Oréal Professionnel możesz być pewna, że Twoja wizyta będzie komfortowa na każdym jej etapie. Wszystko po to, żebyś długo mogła cieszyć się pięknymi i zadbanymi włosami oraz wierzyła, że Twoje włosy są w rękach najlepszych profesjonalistów. Salon Expert od lat współpracuje z marką L’Oréal Professionnel, dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty stosowane w salonie są wysokiej jakości i zostały stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Fryzjerzy-eksperci są regularnie szkoleni i pod patronem L’Oréal Professionnel rozwijają swoje kompetencje, po to, by zawsze móc wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Mają dostęp do warsztatów z najlepszymi profesjonalistami z kraju i zagranicy. Ponadto biorą udział w inspirujących pokazach i wydarzeniach artystycznych, aby być zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami. Poszukują nowych propozycji i rozwiązań dla klientów, bowiem nieustannie starają się poznać i zrozumieć ich potrzeby.

Olśniewające stylizacje

Salon Expert to nie tylko kompleksowy program wspierający rozwój najlepszych salonów fryzjerskich w kraju. To wyjątkowa wspólnota profesjonalistów, którzy razem rozwijają swoje kompetencje i są zawsze na czasie. Jeżeli zależy Ci na wyjątkowej fryzurze na specjalną okazję – ślub, urodziny, a może randka – możesz być pewna, że nie wyjdziesz z salonu rozczarowana. Twoja stylizacja, dobrana do charakteru uroczystości i Twojej osobowości z pewnością sprawi, że będziesz błyszczeć. |

 

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 4 =