Rewolucja w odmładzaniu

Jeden dozownik, jedno opakowanie, a w nim dwie osobne fiolki z dwiema substancjami.  Dzięki temu serum odmładzające i kompozycja luksusowych olejków łączą swoją moc, tworząc innowacyjny eliksir młodości.

 

Anew Ultimate Supreme Dual Elixir 45+ to najbardziej zaawansowany kosmetyk odmładzający od AVON. Powstał w AVON Skincare Instutite – międzynarodowym centrum badawczym zatrudniającym ponad 200 naukowców z całego świata.
W pierwszym pojemniku znajduje się serum wzbogacone o ekstrakt z czarnej perły, zawierającym aż 20 aminokwasów, a także minerały złota i najwyższą koncentrację odmładzającego kompleksu Celluvive. Serum działa od wewnątrz komórek skóry i stymuluje proces oczyszczania komórkowego. Działanie to jest bardzo istotne, ponieważ z wiekiem ten proces naturalnie spowalnia, co objawia się w postaci zewnętrznych oznak starzenia.
W drugim pojemniku znajduje się unikalne połączenie luksusowych olejków: arganowego, różanego, olejku z baobabu, kamelii oraz marakui. Kompozycja ta wzmacnia warstwę lipidową skóry i jej barierę ochronną, ograniczając wpływ czynników zewnętrznych. Podczas aplikacji serum i kompozycja olejków łączą się na dłoni w idealnej proporcji. Regularnie stosowany produkt zmniejsza widoczność głównych oznak starzenia się skóry, nawet tych najbardziej zaawansowanych, takich jak zmarszczki, zmiany pigmentacyjne czy utrata elastyczności.
AVON Anew Ultimate Supreme Dual Elixir 45+ to kosmetyk przeznaczony dla skóry dojrzałej, redukuje widoczność zaawansowanych oznak starzenia oraz przebarwień na twarzy i szyi. Skóra odzyskuje jędrniejszy i bardziej elastyczny wygląd, a kontur twarzy odzyskuje wyrazistość. Jego formuła bardzo szybko się wchłania. Do stosowania na dzień i na noc pod krem pielęgnacyjny lub osobno, po oczyszczeniu skóry. |

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 6 =