Sekretne życie PR-ówki cz. II

W Londynie rozkwitła wiosna i tchnęła w nas nowe życie. Moja garderoba zrzuca swoje zimowe kolory, więc nadszedł czas, by uderzyć do Selfridges i cieszyć się nową sezonową kolekcją odzwierciedlającą pastelowe kolory kwiatów jabłoni.

 

Tekst: Sandra Nardi

 

Znalezienie sukienki odpowiedniej na przeznaczoną dla klientów mojej agencji premierę luksusowej marki kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry okazało się nie lada wyzwaniem. Przygotowywanie takiego eventu jest zawsze równie radosne, co stresujące – aż do momentu, gdy przybędą pierwsi goście. Jesteśmy zorganizowani, ale dopięcie na ostatni guzik listy gości, muzyki, wyglądu miejsca, wideo reporterów trwa do ostatniej chwili. Zawsze na kilka godzin przed imprezą wpadam w panikę, że nie mam się w co ubrać. Na szczęście mam klientów, którzy są szczęśliwi, mogąc dostarczyć mi wybór kapeluszy, akcesoriów czy nawet sukienkę. Tym razem też mi się poszczęściło i zadzwoniono do mnie z Matchesfashion.com z zaproszeniem na ekskluzywny pokaz lifestyle’owej marki nowego projektanta Yosuziego, który oddaje hołd kulturom plemion południowoamerykańskich. Jego kolekcja kapeluszy szytych na miarę była czarująca, a projektant oszałamiający.
Gina Conway, kobieta, której Aveda Salons stylizowała w tym roku imprezę rozdania nagród BAFTY, a której sklep otwierałyśmy niedawno w Londynie, miała ten sam problem. Była strasznie zajęta upewnianiem się, czy każda świeczka znajduje się na właściwym miejscu, a czerwony dywan, który pokryła zielonym mchem, jest perfekcyjny. Ona też wybrała swoją sukienkę w ostatniej chwili i wyglądała oszałamiająco jak czerwona angielska róża.
Współpracuję blisko z deweloperską marką premium – The nu:group – która niedługo otworzy z modelem Calumem Bestem kilka siłowni i posiada godną pozazdroszczenia sieć kontaktów z przedsiębiorcami ze stolicy. Cała przestrzeń szybko napełniła się ludźmi grupy Elicyon i projektantami wnętrz. Był Simon Cowell, konsultant zdjęć David Gandy, Joe Ottawaya z aktorką, prezenterka i modelka Roberta Whitney. Gina wydzieliła na evencie kącik, aby goście mogli skorzystać z porad dotyczących trendów w pielęgnacji włosów i tipsów, jak również pokój relaksacyjny z masażami i kartami czakralnymi. Wieczór był porażający.
Rano czułam się nieco mniej świeżo. O 13.00 zadzwoniono do mnie ze Sky News z zaproszeniem na debatę na żywo na 14.30. Ubrana w czapkę baseballową i podarte dżinsy wskoczyłam z moim makijażystą Kazem Fernando do czarnej taksówki. W niej szybko się przebrałam. Przyszłam do Sky News na dyskusję z najbardziej wygadaną kobietą mediów, jaką kiedykolwiek spotkałam. Mówiłam przez dziesięć minut i miałam wewnętrzną satysfakcję, że mogłam mieć ostatnie słowo. Kiedy moje serce jeszcze waliło i świętowałam moje wystąpienie w telewizji, zadzwoniono do mnie z zaproszeniem na spotkanie z burmistrzem gminy Merton. To fantastyczny dżentelmen, pełen mądrych rad i pochwał dla lokalnych przedsiębiorców, takich jak David Fletcher, założyciel wimbledońskich CIO.
Fletcher to człowiek, który własnymi rękami przekształcił niewykorzystaną powierzchnię London Libraries w kwitnące przestrzenie non-profit dla co-workingu technologicznych start-upów oraz MŚP. To jeden z moich bohaterów za zapewnienie w przystępnej cenie przestrzeni biurowej dla przedsiębiorców. Ceny wynajmu lokali w Londynie duszą większość nowych przedsięwzięć, również rodziców, którzy chcą uciec od korporacyjnej orki tworząc własny biznes z dala od domu. David tworzy technologiczne huby Wimbletech dla firm, które niedługo ukształtują przyszłość naszych dzieci. Wimbletech jest też domem mojej agencji PR-owej, Bombshell Consultancy Ltd, i jestem dumna, mogąc nazywać go domem.
Obejrzycie to miejsce w następnym wydaniu La Vie, w relacji z ekskluzywnego przyjęcia z okazji 90. urodzin Marilyn Monroe organizowanego z klubem Playboya w Londynie. Z tej okazji ONGallery zaprezentuje legendarne zdjęcia, ukazujące 16 lat z krótkiego życia aktorki. Impreza z króliczkami Playboya, ruletką i rzadko prezentowanymi fotografiami zapowiada się na niezapomniany wieczór. |

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 5 =