Warszawski luksus

Miejsce, którego znakiem rozpoznawczym jest moda, a także wysmakowane wnętrze i niebanalne poczucie estetyki. Na myśl przywodzi Mediolan, Londyn, Paryż, Nowy Jork. Miłośnicy tych miast na pewno świetnie odnajdą się w Lui, czyli nowym concept store przy ulicy Mokotowskiej 26 w Warszawie.

 

Zdjęcia: PION

 

Właścicielka Lui Store zdobywała swoje doświadczenie w prestiżowych domach mody Dior w Paryżu oraz Marchesa w Nowym Jorku. Po kilku latach spędzonych za granicą wróciła do Warszawy, aby stworzyć ten niepowtarzalny projekt modowy. Charakterystyczne i oryginalne wnętrze zaprojektowane przez Dmowski&Co oraz Mateusza Tańskiego to połączenie marmuru, złota oraz najmodniejszych w tym sezonie kolorów: pudrowego różu i granatu.

 


Lui Store, mimo swojego minimalistycznego charakteru, nie zatraca w sobie ciepła i kobiecej elegancji. Jest to przestrzeń, która subtelnie podkreśla wyeksponowane w nim kolekcje ubrań, butów oraz dodatków. Luksusowy warszawski concept store reprezentuje marki światowego formatu, takie jak Attico, Ports1961, Paul Andrew, Jonathan Simkhai czy Markus Lupfer. Każdy model wyselekcjonowany jest z niebywałą precyzją i świadomością! |

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 1 =