Więcej kolagenu

Atelokolagen – mistrzostwo biotechnologii i arcydzieło designu w trosce o piękno twojej skóry.

 

Urzekający produkt, dzięki któremu dostrzeżesz, jak perfekcyjnie zbudowana jest helisa kolagenu naturalnego i równie perfekcyjnie zadbasz o wygląd swojej skóry, skutecznie powstrzymując biegnący czas.
Stworzony, by w bezpieczny i naturalny sposób zwiększyć ilość kolagenu ustrojowego w skórze, zapewniając: zwiększenie gęstości i spoistości skóry, wygładzenie zmarszczek, wyciszenie zmian zapalnych i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Efektem jego stosowania jest rozświetlenie i nadanie zdrowego kolorytu cery, aksamitna i gładka skórę, nawilżenie i regeneracja.
Atelokolagen Colway zawiera trzy formy kolagenu naturalnego, w tym najczystszą jego postać Atelo, która dzięki swojej zminimalizowanej cząsteczce niewiarygodnie szybko przenika przez skórę – tak, aby pielęgnacja była szybka i skuteczna. Obecna w preparacie serycyna to płynny jedwab, składnik tworzący mikrofilm, utrzymujący doskonały poziom nawilżenia i chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych. Zawarte w suplemencie dwudziestoczterokaratowe złoto koloidalne stymuluje wszystkie funkcje skóry i zwiększa przenikanie substancji aktywnych obecnych w Atelokolagenie. |

3.00 średnia ocena / 1 głos

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 + 17 =