Z różanych ogrodów

Subtelność i elegancja. Zwiewność i szyk. Luksus i delikatność. To połączenia wyrażające kobiecość, finezję i magnetyzm. Perfumy ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum idealnie pasują do kobiet lubiących elegancję, posiadających energetyzujące uosobienie.

 

ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum opracowali perfumiarze z prestiżowego domu perfumeryjnego Flavours and Fragrance House of Givaudan, który posiada ponad 250 lat doświadczenia w kreowaniu zapachów. W ogrodach, wśród tysięcy róż, narodziła się inspiracja do stworzenia kwiatowego połączenia, które uwodzi cytrusowymi nutami francuskiej klementynki, delikatnością i słodyczą róży bułgarskiej, których aromat uzupełnia przynoszący ukojenie egzotyczny zapach esencji ylang ylang z Madagaskaru.
„Obecnym trendem zapachowym w Europie są nuty kwiatowe, często odważne. Natomiast Japończycy uwielbiają łagodniejsze zapachy, orzeźwiające i lekkie. Amerykanie zaś gustują w mieszankach kwiatowych z różnymi domieszkami. Preferencje wynikają z różnic kulturowych i przyzwyczajeń wonnych” – mówi Marypierre Julien, Perfumiarz Givaudan.
Dopełnieniem zapachu jest stylowy flakon, który podkreśla kombinację luksusu i zwiewności. To połączenie starannie dopracowanych 20 elementów szkła ze złotym korkiem wyściełanym materiałem i otulonym jedwabną wstążką. |

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes