Zabawa kształtem

Oficjalna premiera najnowszej lampy ALLOW firmy LAKO odbyła się 15 października podczas Łódź Design Festival 2016. Projekt Alicji Nawracaj-Szramowiat to prawdziwy przełom w branży oświetleniowej. Daje architektom i projektantom wnętrz niemal nieograniczone możliwości kreacji.

 

Lekka, uniwersalna, elastyczna, wszechstronna, zaskakująca, innowacyjna, zmienna – długo można wymieniać cechy tej inspirowanej naturalnymi formami lampy. Pojedyncza oprawa przypomina wygięty płatek kwiatu, tajemnicze morskie stworzenie lub falę. Dwie lampy zawieszone obok siebie pod dowolnym kątem wyglądają jak widziane z oddali rozpięte skrzydła ptaka. Ale zabawa kształtem to dopiero początek przygody z ALLOW.

Błona termonapinalna, z której wykonana jest ALLOW, charakteryzuje się lekkością, elastycznością i efektownie rozprasza światło. Pozwala zawieszać oprawę w dowolnej pozycji, bez specjalnych konstrukcji i zawiesi.
Lampę ALLOW można stosować pojedynczo, jak też w grupach, tworząc z nich efektowne instalacje świetlne. Możliwości jest naprawdę wiele. |

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 2 =