Zawsze lśniące, zdrowe i piękne

Nasze włosy bywają zbyt cienkie, mocno zniszczone, zbyt proste lub zbyt kręcone – kosmetyki z linii Douglas Hair znajdą sposób na każdy rodzaj włosów.

 

Pierwszą oznaką dobrego zdrowia są mocne, gęste i lśniące włosy. Oczywiście piękne włosy są także ozdobą i ważnym atutem każdej kobiety i, coraz częściej, każdego mężczyzny. Jednak każdy rodzaj włosów wymaga indywidualnej, ukierunkowanej pielęgnacji i odpowiednich zabiegów sprawiających, że zalśnią na nowo. Włosy, podobnie jak nasza skóra, są różne – jedne potrzebują odżywienia, inne wygładzenia lub nadania większej objętości. Okazuje się, że istnieją skuteczne preparaty odpowiadające na rozmaite potrzeby; innowacyjne formuły, dobroczynne ekstrakty z roślin czy naturalne olejki zawarte w kosmetykach Douglas Hair.

W trosce o zdrowe i piękne włosy powstały spersonalizowane linie kosmetyków Douglas Hair zawierające drogocenne składniki, nadające się do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, od nasady aż po same końcówki. Wystarczy wybrać odpowiednią linię w zależności od naszych potrzeb. Siła ekstraktu z orchidei i granatu sprawi, że słabe włosy staną się gęstsze i mocniejsze niemal z dnia na dzień. Włosy pozbawione blasku, za pomocą czerwonych owoców i ekstraktu z mango, odzyskają połysk, zaś ekstrakt z hibiskusa i kokosa na nowo zdefiniuje piękne loki. Wystarczy zapoznać się ze wszystkimi produktami Douglas Hair i wybrać linię odpowiednią dla siebie. |

Monika Mantewka – główny ekspert ds. pielęgnacji Douglas. Nasze włosy, podobnie jak nasza skóra, wymagają odpowiednio spersonalizowanej pielęgnacji. O każdej porze roku zabiegi mogą być nieco inne. Po zimie nasze włosy wymagają odżywienia, z kolei latem niezbędna jest dodatkowa ochrona i nawilżanie. Lato jest też świetnym okresem na robienie różnego rodzaju kuracji, kiedy włosy są łamliwe i cienkie. Tu sprawdza się seria proteinowa, która odbudowuje strukturę włosa. Przed każdą kuracją odbudowującą włosy warto jest zrobić dogłębne oczyszczanie. Można tu wybrać serie z zieloną herbatą i moringą. Szampon z tej serii polecam każdemu do stosowania przynajmniej raz w tygodniu. Zmyje on nie tylko kurz i brud, ale również pozostałości po produktach do stylizacji. Dzięki temu seria odbudowująca będzie mogła lepiej zadziałać. Zapewniam, że nowa pielęgnacja Douglas Hair, potrafi spełnić wszystkie wymagania i oczekiwania klientek.

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 27 =