Zdrowie jest piękne!

Luksusowe kosmetyki rodzimej i rodzinnej produkcji z roślinnych składników? To możliwe!  Alba1913 łączy wszystko to, co najlepsze w eleganckich opakowaniach z charakterystycznym logo.

 

Firma Alba produkowała w latach 30. ubiegłego wieku kosmetyki, leki i specyfiki weterynaryjne. Powstała na fundamencie działającego jeszcze wcześniej laboratorium. To tutaj po studiach zatrudnił się młody chemik Mieczysław Rychlicki, który szybko rozwinął biznes. Zatrzymała go wojna, a później komuniści. Nowy rozdział w działalności przedsiębiorstwa pod koniec lat 80. zaczęło pisać kolejne już pokolenie. Prestiżowa marka kosmetyczna Alba1913, która czerpie z ponad stuletniej tradycji, powstała kilka lat temu.
Alba1913 to luksusowe kosmetyki o oryginalnych teksturach, ujmujących zapachach i skutecznym działaniu, wytwarzane według farmaceutycznych standardów, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.
Od samego początku receptury czerpią z medycyny klasztornej, chińskiej i ziołolecznictwa.
Dlatego Alba1913 przenosi substancje aktywne znane z nobliwych produktów aptecznych i zielarskich do wyrafinowanych formuł kosmetycznych. Wiedza i doświadczenie kilku pokoleń zainteresowanych leczniczą mocą roślin skutkuje inspirującymi, oryginalnymi odkryciami. Tradycyjnie stosowane ekstrakty roślinne i olejki eteryczne łączą się tu z nowoczesnymi składnikami o niekontrowersyjnym pochodzeniu i dobroczynnym wpływie na organizm ludzki.


W nowej linii Face apteczny konserwatyzm okrasza romantyczna aura. Natura dostarcza bogactwo niezwykłych surowców o zbawiennym wpływie na ciało i duszę. Rozświetlający, detoksykujący rabarbar, antyoksydacyjny szczaw, odżywcza zielona pietruszka i relaksujący różeniec górski łączą moce w holistycznej, wegańskiej pielęgnacji. Z miejskim charakterem nieobciążających skóry preparatów antysmogowych współgra tradycyjny zestaw klasyków gatunku. Obcowanie z naturą i sztuką staje się nieodłącznym elementem zrównoważonego stylu życia.
Inwestycja w kosmetyki jest też inwestycją w sztukę. Na rynku ukazał się projekt muzyczny Alby1913: płyta długogrająca „Osokins plays Chopin” – na razie w wersji winylowej. |

 

www.alba1913.pl

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 6 =