Czarne kosmetyki

Sadza Soap to kolekcja kosmetyków inspirowana energią Górnego Śląska, miejsca, gdzie mrok kopalni miesza się z błękitem nieba, duch spotyka materię, a ludzie mają otwarte serca i silne ręce.

 

Kosmetyki Sadza Soap produkowane są w zlokalizowanej w Katowicach-Szopienicach manufakturze. Śląscy alchemicy czarują z miłością, uwagą i szacunkiem produkty z węglowej rodziny. Każdy kosmetyk z rodziny Sadza Soap jest produkowany z dużą troską o wysoką jakość, a każdy dzień w manufakturze Sadza Soap mija w atmosferze przyjaźni i wzajemnego zaufania.
Blisko natury – składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków Sadza Soap pochodzą z roślin. W większości z certyfikowanych upraw, które dbają o zrównoważone korzystanie z bogactw Matki Natury. Czerń produktów Sadza Soap swoją głębię zawdzięcza dodatkowi węgla aktywnego – najmocniejszego naturalnego odkażacza.
Blisko ciała – kosmetyk buduje nasze samopoczucie w takim samym stopniu jak jedzenie, które spożywamy, i powietrze, którym oddychamy. W manufakturze Sadza Soap dbamy o najwyższą jakość składników i proces produkcji na każdym jego etapie. Skóra to nasz największy organ i żywa sensytywna powierzchnia kontaktu ze światem. Kosmetyki Sadza Soap to innowacyjny Czarny Detox – głębokie oczyszczenie nawet najgłębszych warstw skóry bez naruszenia równowagi ochronnej warstwy lipidowej.
Blisko korzeni – produkty Sadza Soap są powrotem do korzeni higieny – dawnych czasów, gdzie do oczyszczania używano popiołu z ogniska (root cosmetics). To także powrót do najgłębszego węglowego korzenia regionu. Sadza Soap to opowieść o Śląsku – nieoczywistym, wymykającym się stereotypom, czarnym, ale też pełnym delikatności (heritage cosmetics).
Wśród kosmetyków Sadza Soap znajdziemy: szampon, żel pod prysznic, peeling do skóry i, oczywiście, mydło. Produkty z rodziny Sadza Soap są testowane dermatologicznie i uzyskały pozytywne wyniki specjalistycznych badań przeprowadzonych przez Centrum Kosmetyków dr Piotr Koziej. |

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 17 =