AïOLI obchodzi swoje 5 urodziny!

Podczas urodzinowej imprezy AïOLI uświadomiliśmy sobie, że czas leci nieubłaganie szybko. Pamiętamy bowiem początki restauracji śledząc i wspierając jej rozwój od samego początku czyli od otwarcia drzwi lokalu na Świętokrzyskiej 18.

5 urodziny jednego z najgłośniejszych konceptów gastronomicznych obchodziliśmy w ubiegłym tygodniu w Warszawie. Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli fundując wszystkim gościom wspaniałe atrakcje w postaci koncertu Klaudii Szafrańskiej z zespołu Xannax, Reni Jusis czy set-u djskiego Black Belt Grega. Przy dobrej muzyce można było skosztować dań typowych dla restauracji i uwielbianych jak pizze czy burgery wołowe. Poniedziałkowa noc dostarczyła wszystkim niesamowitych wrażeń i nastroiła pozytywnie energią na cały tydzień.

Koncept Aioli to nie tylko pyszne jedzenie, świetna atmosfera i idealne miejsce spotkań towarzyskich. My kochamy ten projekt za działania w obrębie wartości takich jak edukacja, kultura czy charytatywność. Jednym z udanych projektów zespołu Aioli była organizacja Senior Speed Dating polegających na cyklicznych spotkaniach dla seniorów. Aioli wspiera także edukację kierowaną do najmłodszych. W akcji ” Jem drugie śniadanie” wzięły udział dzieciaki z całej Polski. Wspaniałą inicjatywą było także wprowadzenie kart menu w alfabecie Braille dla osób z dysfunkcją wzroku.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ludzi, którzy tworzą to miejsce. Życzymy kolejnych udanych projektów i sukcesów! Sto lat AïOLI!

 

0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 24 =