Kiedyś telewizor był oknem na świat…

… a dzisiaj, może stać się artystycznym ubogaceniem wnętrza naszego domu.

Czy nie lepiej, aby telewizor, nawet najbardziej nowoczesny nigdy nie stanowił nieprzyjemnej, czarnej dziury ziejącej ze ściany?
Wiec niech działa non stop! – tylko to byłoby nie do zniesienia nie tylko z powodu natarczywych i wszechobecnych reklam telewizyjnych ale generowałoby denerwujące migotanie, wypalało matryce i nasze portfele generując pokaźne rachunki za energię elektryczną.
Dlatego powstała nowa linia telewizorów QLED na rok 2018 stworzona dla wymagających
i wrażliwych. Telewizory QLED mają nowoczesną matrycę i umożliwiają oglądanie treści telewizyjnych na najwyższym, technologicznym poziomie a ich minimalistyczne wzornictwo potrafi uczynić je niemal niewidocznymi. Ułatwia to między innymi wieszak No Gap, który pozwala powiesić największy w domu ekran płasko, przy samej ścianie a także tryb Ambient Mode, w którym telewizor może wyświetlać np. motyw ze ściany, na której wisi lub inne grafiki dostosowane do swojego otoczenia. Tryb Ambient Mode zużywa 40% energii potrzebnej do wyświetlania normalnych treści telewizyjnych a do tego robi to w całkowitej ciszy, która w domu jest niezbędna każdemu z nas.
0.00 średnia ocena / 0 głosów

Podziel się swoją opinią

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 6 =